2021. 02. 03.

Állásajánlat - Fejlesztőmérnök pozíció

allaskep

A PIONEER HI-BRED MAGYARORSZÁG Kft. a Corteva cégcsoport tagja, munkatársakat keres két fejlesztőmérnök pozícióra, dunántúli, valamint alföldi munkavégzéssel, határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő alkalmazással, azonnali kezdéssel.

Cél: Szántóföldi vetőmag-agronómiai kísérletek szervezése és megvalósítása.

Feladatok
·       Szántóföldi vetőmag kísérletek megtervezése, helyszínek kiválasztása, precíz kivitelezésének koordinálása, beállítása.
·       Demonstrációs fajtakísérletek, fajtabemutatók megszervezése, végrehajtása.
·       Adatfelvételezés és mintagyűjtés, kísérletek dokumentálása, kísérleti parcellák látogatása, videó és fotó anyagok készítése.
·       Kísérleti eredmények (fajtateljesítmény, hozam, technológiai hatékonyság) feldolgozása, jelentése, az adatok alapján a termékfejlesztő csoportok támogatása.
·       Új technológiai irányzatok támogatása, pl. a mezőgazdaság digitalizálása.

Elvárások
·       agrármérnöki végzettség
·       minimum 3 éves mezőgazdasági tapasztalat
·       B kategóriás vezetői engedély
·       felhasználó szintű ismeretek: MS Office programcsomag
·       nyitottság az innovációra (pl. precíziós gazdálkodási szemlélet)

Előny
·       növényvédelmi, vagy precíziós agrármérnöki végzettség, ezen a területen szerzett tapasztalat
·      mezőgazdasági kutatásban, vetőmag nemesítésben, fajtakísérletekben szerzett tapasztalat
·      angol nyelvtudás

Amit kínálunk
·       versenyképes fizetés
·       cafeteria rendszer
·       technikai eszközök biztosítás (cégautó, mobiltelefon, laptop)
·       fejlődési, tanulási lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a csajbok.alexandra@hsakft.hu címre.

Corteva Agriscience™ egy világszerte meghatározó mezőgazdasági vállalat, amely egyesíti a Pioneer, a DuPont növényvédelmi üzletága és a Dow AgroScience cégeket. A Corteva Agriscience™ globális jelentőségű kutatás-fejlesztési részlegével támogatja a mezőgazdasági innovációt és az új technológiák bevezetését.